O nas

Firma Medical Mentor została stworzona z myślą o tych, którzy ze względu na dynamiczny rozwój medycyny pragną zdobywać praktyczną wiedzę, cenne doświadczenie oraz podnosić swoje kwalifikacje.

Realizujemy profesjonalne szkolenia medyczne: od intensywnych warsztatów w małym zamkniętym gronie po kliniczne kursy. Niezależnie od wielkości wydarzenia przyświeca nam jeden cel – 100% praktyki.

Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku; jest rezultatem dobrych intencji, szczerego wysiłku, odpowiedniego kierunku, umiejętnego wykonania; reprezentuje mądry wybór z wielu alternatyw.

William A. Foster

Dajemy dostęp do tego co najcenniejsze – do tajników wiedzy i autorskich metod diagnostyczno-terapeutycznych najlepszych klinicystów. Otwartość ekspertów na uczestników, metodologia i intensywność szkoleń, realizacja nawet najtrudniejszych procedur metodą krok po kroku umożliwiają szybkie wdrożenie zdobytej wiedzy do praktyki gabinetowej.
Do każdego uczestnika i do każdego wydarzenia przykładamy szczególną uwagę. Jesteśmy otwarci na pytania, na zgłaszane problemy, wątpliwości, indywidualne przypadki pacjentów. Zapraszamy do współpracy i do miłego zobaczenia na szkoleniach Medical Mentor.

Closeup shot of a group of medical professionals standing in a huddle with their hands together