Nadchodzące wydarzenia

Już niebawem ogłosimy terminy i szczegółowe programy kolejnych szkoleń!

Zdobywaj wiedzę i doświadczenie z Medical Mentor – dlaczego warto?

Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, doświadczonymi praktykami, którzy dzielą się z Tobą nie tylko wiedzą, ale także cennym doświadczeniem, autorskimi metodami pracy i często wypracowywanymi latami medycznymi trikami, decydującymi o ich skuteczności. Z nami poznasz unikalne rozwiązania, które z powodzeniem zastosujesz w swoim gabinecie.

Organizujemy angażujące warsztaty i kursy, podczas których wyposażamy Ciebie w gotowe umiejętności praktyczne. Ważne byś już następnego dnia mógł wdrożyć je do swojej codziennej praktyki. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do metodologii nauczania. Dajemy Ci możliwość: podpatrywania ekspertów, samodzielnego przećwiczenia prezentowanych technik, poznawania procedur diagnostyczno-terapeutycznych metodą krok po kroku w wielu trudnych sytuacjach klinicznych oraz konsultowania swoich indywidualnych przypadków pacjentów.

Starannie dobieramy tematykę szkoleń dzięki badaniom rynkowym oraz dzięki współpracy z cenionymi Key Opinion Leaderami z najlepszych polskich klinik. Stawiamy na nowoczesność, innowacyjność i bezpieczeństwo prezentowanych metod i technik pracy, dzięki czemu zyskujesz pewność i komfort podczas pracy z pacjentami, a także budujesz swoją konkurencyjność na rynku usług medycznych.

Wszystkie nasze szkolenia tworzymy niezależnie od firm produkujących i sprzedających urządzenia, systemy i materiały przeznaczone dla sektora ochrony zdrowia i branży medycznej. Dzięki temu dajemy Tobie wyłącznie rzetelną, fachową wiedzę opartą na doświadczeniu klinicznym i praktyce gabinetowej.

Doskonałym uzupełnieniem szkoleń stacjonarnych są w pełni praktyczne i kompleksowe materiały dydaktyczne, które otrzymują nasi uczestnicy. Szczegółowo omawiają zagadnienia będące przedmiotem spotkania oraz dostarczają wielu cennych wskazówek. Stanowią pomoc w pogłębieniu wiedzy oraz w podejmowaniu właściwych decyzji klinicznych.

Dbamy o to, by szkolenia w pełni odpowiadały Twoim potrzebom. Dlatego realizujemy je z zachowaniem najwyższych standardów merytorycznych i dydaktycznych. Zdobyte kompetencje oraz doświadczenie zawodowe zostają udokumentowane certyfikatem, który otrzymujesz w dniu szkolenia. Współpracując z Medical Mentor zyskujesz gwarancję, że leczysz swoich pacjentów według najnowszych, światowych standardów.

Zaproponuj tematykę szkolenia i uzyskaj 15% rabat!

Pragniemy poznać Twoje potrzeby! W naszej ofercie nie ma szkolenia spełniającego Twoje oczekiwania? Zaproponuj tematykę szkolenia i opisz krótko jego zakres. Wypełnij poniższy formularz lub prześlij do nas wiadomość na adres: biuro@medicalmentor.pl Jeśli zrealizujemy szkolenie o zaproponowanej przez Ciebie tematyce, otrzymasz od nas na to właśnie szkolenie 15% rabat.


Wyrażam zgodę na kontakt ze strony firmy Medical Mentor drogą elektroniczną i telefoniczną w celach marketingowych, w szczególności w celu otrzymywania informacji o nowych szkoleniach oraz ofertach promocyjnych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do ustosunkowania się przez nas do Twojej wiadomości (czyli w szczególności do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie). Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Medical Mentor Monika Świgoń (z siedzibą przy ul. gen. Kutrzeby 6/2 w Pobiedziskach, 62-010, kontakt: +48 880 116 002, biuro@medicalmentor.pl). Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty świadczące usługi dla Medical Mentor, które mają z nami podpisane umowy, np. firma informatyczna. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. W każdej chwili masz prawo do wycofania udzielonej zgody, co będzie skutkować zaprzestaniem przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Jeżeli chcesz wiedzieć w jaki sposób będziemy przetwarzać Twoje dane, zapoznaj się z naszą „Polityką Prywatności”.